Sześć biegów to nie wszystko. Podsumowanie edycji odbyło się na siódmej imprezie – uroczystej gali. 10-ro uczniów naszej szkoły zostało zaproszonych na Młociny jeszcze raz – ceremonia zakończenia została zorganizowana na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość była okazją do podsumowania sezonu i przede wszystkim wręczenia pamiątkowych medali oraz nagrodzenia najszybszych zawodników.
W cyklu CITY TRAIL Junior nagrodami były niespodzianki od marki Keeeper oraz książki Wydawnictwa Skrzat i Wydawnictwa Galaktyka. W trakcie sześciu miesięcy rywalizacji, na biegach w Warszawie pojawiło się 204 uczestników CITY TRAIL Junior, w tym 41 uczniów z ZSP Mroków.

W pierwszej trójce w swojej kategorii wiekowej znalazła się nasza reprezentantka z klasy 4a Anna Rżysko. Zawodniczka odebrała statuetkę wraz z nagrodami rzeczowymi za zajęcie 3. miejsca w roczniku 2007. Tuż za podium uplasowała się Małgorzata Kordus i Maria Hempel, odpowiednio 8. i 9. miejsce. W kategorii wiekowej D3 medalem za 22. m-ce została nagrodzona Karolina Lenard, uczennica klasy 4c, która brała udział w każdym biegu, w którym uczestniczyliśmy. Nasza największa reprezentacja odebrała medale za rywalizację w kategorii D3 chłopców. Najwyżej sklasyfikowany został Mateusz Zimnicki z klasy 6c -12. miejsce, następnie Jan Zborowski z 6c – 13. m-ce, Piotr Kosycarz z 4a – 14. m-ce i Jakub Zborowski z 4a – 24. m-ce. Tuż za podium na miejscu 4. uplasowała się Natalia Bednarczyk z klasy Ia gimnazjum w kategorii D4 dziewcząt.

Tak zakończył się nasz pierwszy sezon w Grand Prix City Trail Junior dla najbardziej wytrwałych i ambitnych uczniów naszej szkoły. Aby zostać nagrodzonym wyjątkowym medalem City Trail, trzeba było wziąć udział w 4 biegach City Trail.

Cieszę się, że tak wielu uczniów miało okazję uczestniczyć w tak wyjątkowej gali zakończenia sezonu biegowego. Mam nadzieję, że wspomnienia i przeżycia z tras biegowych oraz z ceremonii wręczenia medali i nagród będą niezapomnianym przeżyciem dla każdego z Was.

Biegali z nami również: Bartłomiej Bochniak (3 biegi), Krzysztof Zborowski (3), Bartłomiej Tkaczyk (3), Mikołaj Pawlina (2), Julita Popadiak (2), Tran Xuan Manh (2), Bartłomiej Prusak (2), Przemysław Krawczyk (2), Marcin Bęza (2), Bartosz Orłowski (2), Dawid Komorowski (2), Bartosz Pliszka (2), Filip Skoczylas (2), Sandra Ochnik (2), Krystian Rogowski (2), Michał Cieciora (1), Piotr Zborowski (1), Szymon Jaros (1), Nina Misztak (1), Nikola Ilecka (1), Kinga Rogowska (1), Marcel An Phan-Gruchała (1), Przemysław Karolak (1), Szymon Kowalczyk (1), Łukasz Szostak (1), Mikołaj Zieliński (1), Szymon Makowski (1), Jakub Ochnik (1), Iga Kostrzewa (1), Bartosz Toczek (1),

Życzę wielu sukcesów i radości z biegania na kolejnych wspólnych trasach City Trail.