1. Konkurs recytatorski „Warszawska syrenka”

•          Anna Mazur kl. 6a – wyróżnienie na szczeblu centralnym

  1. Konkurs  „Smak ekologicznej żywności”
  • Patrycja Starzyńska, kl. 5a - II miejsce w etapie wojewódzkim
  1. Międzypowiatowy Konkurs Matematycznym  Asik
  • Fangmo Zhong, kl. 6b - II miejsce
  1. Konkurs MSZ- „Polska dla wszystkich”
  1. Konkurs zorganizowany przez Muzeum Myślistwa i Jeździectwa - „Krzyżówka Ekologiczna”-
  • wyróżnienie dla zespołu
  1. Festiwal Patriotyczny w Pamiątce
  • Anna Mazur, kl. 6a - I miejsce w konkursie muzycznym,
  • Anna Mazur, kl. 6a - I miejsce w konkursie plastycznym,
  • Weronika Janus, kl. 5b - wyróżnienie w konkursie recytatorskim,
  1. Gminny konkurs ortograficzny „Ortografia na medal”
  • Jakub Karczmarzyk, kl. 5c –finalista
  1. Konkurs Piosenki Powstańczej w Mysiadle
  • Bartłomiej Żukowski, kl.5b – I miejsce
  • Anna Mazur, kl. 6a – II miejsce
  • Julia Tober, kl. 5a – III miejsce
  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „PEJZAŻE”  
  • Patrycja Giz, kl. 5b  - wyróżnienie (- na konkurs wpłynęło 489 prac).
  1. VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „W trosce o nasze bezpieczeństwo” – etap powiatowy

Kamila Skoczylas, kl.  5a - II miejsce

Sukcesy sportowe:

  1. Międzypowiatowe Indywidualne Biegach Przełajowe w ramach XVIII MIMS
  • Marcel Pham Gruchała, kl. 5b
  • Natalia Bednarczyk, kl. 6b
  1. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

Eryk Rudecki, kl. 5b

Aleksandra Czaplicka, kl.6b

Rafał Liwacz, kl. 6b.

  1. Wicemistrzynie powiatu piaseczyńskiego w unihokeju
  • drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Rek, Sandra Ochnik, Aleksandra Borkowska, Natalia Cywińska, Julia Karolak, Kalina Podkowa, Amelia Sadzikowska, Alicja Rozwadowska, Anna Skórska, Klaudia Szeląg, Izabela Wereszka, Karolina Miecznik.
  1. I miejsce w mistrzostwach gminy Lesznowola w piłce nożnej
  • drużyna dziewcząt w składzie: Cywińska Natalia, Karolak Julia, Sadzikowska Amelia, Bednarczyk Natalia, Ochnik Sandra, Rek Patrycja, Wągrodzka Patrycja, Kudrycka Martyna, Kott Maja, Kazbieruk Łucja i Orzeszak Weronika.
  1. I miejsce w mistrzostwach gminy Lesznowola w sztafetowych biegach przełajowych
  • Rafał Liwacz, Kacper Dawidczyk, Jakub Szeląg, Marcel Gruchała, Eryk Rudecki, Antoni Ślazewicz, Willy Zhou, Wadim Borowy, Bartosz Prusak i Łukasz Szostak
  1. I miejsce w mistrzostwach gminy Lesznowola w dwa ognie
  • zespół w składzie: Dominik Atliński, Bartłomiej Bochniak, Adrian Kolmus, Szymon Kowalczyk, Tran Xuan Manh, Michał Zelek, Przemysław Krawczyk, Szymon Makowski, Bartosz Pliszka, Dawid Olijnyk, Jan Zborowski i Aleksander Kiliński.
  1. Mistrzostwa gminy Lesznowola w tenisie:
  • Maja Kott, kl. 5a
  • Łucja Kazbieruk, kl. 5a
  • Natalia Bednarczyk, kl. 6b.

Szukaj

bip logo

 

EU EFS rgb 1