1.Ogólnopolski konkurs wiedzy

  • tytuł laureata - Jan Kustek kl. 3b

2.Ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach Programu Profilaktyki Zdrowotnej „Problem z głowy” konkurs plastyczny

  • II miejsce kl.1a

3.VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Szkół Podstawowych pt. ”Rodzina-tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy”

  • wyróżnienie-Tomasz Więcławski kl. 2b

4.V Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Wielkanocną pn. „SERCEM MALOWANE”

  • tytuł laureata - Martyna Bobrowska kl. 1a

5.II Gminny Konkurs Ortograficzny ”I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”

wyróżnienia 1 stopnia:

  • Marcjanna Ziółkowska 2b
  • Aleksandra Książek 2d

wyróżnienia 2 stopnia:

  • Antonina Karczmarzyk 2a
  • Le Vi Hoang 2d

            (kategoria kl. 3)

  • Mistrz - Kacper Wiśniewski 3b

wyróżnienia 1 stopnia:

  • Bartosz Orłowski 3a
  • Krzysztof Piątek 3a
  • Karolina Sroka 3b

wyróżnienia 2 stopnia:

  • Jan Kustek 3b

6. IV Gminne Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia dla kl.2-3

gry indywidualne

„Krzyżak” kl. 2

  • III miejsce Michał Prus 2a

„Krzyżak” kl. 3

  • II miejsce Karolina Sroka 3b
  • III miejsce Wiktoria Małczyńska 3b

„Prymus” kl.2

  • I miejsce Michał Prus 2a
  • II miejsce Maciej Kierdelewicz 2d

„Prymus” kl.3

  • I miejsce Jingye Li 3b

gry drużynowe

„Ekspres” kl. 3

  • II miejsce drużyna z kl. 3b w składzie: Jingye Li, Wiktoria Małczyńska, Karolina Sroka, Kacper Wiśniewski

            „Ekspres” kl. 2

  • III miejsce drużyna w składzie: Maciej Kierdelewicz 2d, Alex Paklerski 2d, Maria Suliga 2a, Jiaao Zhang 2c

7. Konkurs Matematyczny „ Mistrz rachunków” dla uczniów kl. III szkół podstawowych Gminy Lesznowola

  • 2 wyróżnienia:

drużyna z kl. 3a w składzie: Bartosz Orłowski, Anna Rżysko, Krzysztof Dębski

drużyna z kl. 3b w składzie: Jan Kustek, Xuenchen Lin, Barbara Basińska

8. IV Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej ”MĄDRA GŁÓWKA”

  • III miejsce drużyna z kl. 2a w składzie: Antonina Karczmarzyk, Adrian Łabuda, Wiktoria Witak
  • III miejsce drużyna z kl. 2c w składzie: Maryla Gawron, Natalia Stygińska, Łukasz Kostana

9. Lesznowolski Festiwal Historyczny - konkurs plastyczny

  • II miejsce Alex Paklerski 2d
  • III miejsce Aleksandra Książek 2d

10. VIII Festiwal Patriotyczny w Pamiątce

konkurs plastyczny

  • wyróżnienie - Wiktoria Witak kl.2a,  Ernest Jurek 3c, Krzysztof Zborowski 3c

         konkurs muzyczny

  • wyróżnienie - „Mali Patrioci” z kl. 2b w składzie: Julia Sak, Szymon Radzki, Jakub Tober, Maksymilian Mróz

11. I gminny konkurs logopedyczno-plastyczny pt. „Zostań twórcą gry i pomocy logopedycznej”.

  • Maja Szydłowska 2b
  • Aleksandra Książek 2d

wyróżnienia: Aleksandra Krzeszowska 2d, Julia Rogalska 2d, Aleksandra Matuła 2d

12. IV gminny konkurs plastyczny „Anioły”,

II miejsce - Alan Książek kl. 1d 

                        (kategoria kl.2-3)

  • II miejsce - Aleksandra Krzeszowska kl.2d
  • wyróżnienie - Aleksandra Matuła kl. 2d

Szukaj

bip logo

 

EU EFS rgb 1