Alicja Skórska, kl. IIIC

  • laureat wojewódzkiego konkursu ortograficznego „Ortografia na medal”
  • laureat etapu wojewódzkiego Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego
  • laureat Kuratoryjnego konkursu religijnego.

Patrycja Sadkowska, kl. IIB

  • laureat Kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
  • finalista Kuratoryjnego konkursu biologicznego

I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie - etap okręgowy

  • Adam Janiszewski, kl. IA   I miejsce

Międzypowiatowy konkurs matematyczny TRAPEZ

  • Paweł Czarnecki, kl. IIA     III miejsce
  • Zuzanna Reterska, kl. IIB  wyróżnienie
  • Kamil Jaworski, kl. IIIA       wyróżnienie

Powiatowy konkurs języka niemieckiego

  • Mikołaj Rozwadowski, kl. IIIA – 7 miejsce
  • Zuzanna Reterska, kl. IIB – 9 miejsce
  • Jagoda Przybylska, kl. IIIA – 11 miejsce

Konkurs rysunkowo- malarski PTTK pod hasłem : „ Skanseny w Polsce” dla uczniów z Warszawy i Mazowsza:

  • Dominika Szklarczyk, kl. IIIB        I miejsce
  • Karolina Stępień, kl. IIIC    II miejsce
  • Adam Jaworski, kl. IIIA       III miejsce
  • Natalia Mirowska, kl. IIIC   wyróżnienie

Konkurs plastyczny „MUZYKA I OBRAZ”, organizowane przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie wyróżnione udziałem w wystawie

  • Weronika Perzyna, kl. IIIB
  • Julia Szczechowska, kl. IIIB

Powiatowy Konkurs Plastyczny „PEJZAŻE” (na konkurs wpłynęło 489 prac).

  • Yiqi Wang, kl. IIIC   I miejsce
  • Karolina Stępień, kl. IIIC    I miejsce
  • Adrian Ochocki, kl. IIIC      I miejsce
  • Yuting Shen, kl. IB III miejsce
  • Sandra Al- Saaiydeh  IB    wyróżnienie
  • Patryk Liwacz, kl. IIIC         wyróżnienie
  • Natalia Mirowska, kl. IIIC   wyróżnienie

Festiwal Patriotyczny w Pamiątce - konkurs  plastyczny pod hasłem: „Dwudziestolecie międzywojenne”

  • Julia Szczechowska, kl. IIIB - I miejsce i nagroda specjalna Starosty powiatu piaseczyńskiego

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Młodzieży pod hasłem: „W trosce o nasze bezpieczeństwo” - etap powiatowy

  • Dominika Szklarczyk, kl. IIIB        I miejsce
  • Mariusz Opoka , kl. IA        II miejsce

Konkurs Plastyczny GOK- u Lesznowola pod hasłem: „Jak wyobrażam

 sobie chrzest Polski sprzed 1050 lat”

  • Mariusz Opoka, kl. IA         I miejsce
  • Julia Sachajczuk, kl. IB     II miejsce
  • Anna Tomaszewska, kl. IA                       III miejsce

III miejsce w mistrzostwach międzypowiatu w piłce nożnej –drużyna w składzie: Dominik Stankiewicz, Patryk Matulka, Mariusz Konofalski, Piotr Domański, Patryk Liwacz, Bartosz Toczek, Damian Marczak, Bartosz Nalepa, Krzysztof Karolak, Jakub Rozbicki, Andong Mu, Jakub Drzewiecki i Jakub Walasik.

Miedzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

  • Bartosz Toczek, kl. IB
  • Maciej Oprządek, kl. IIB

I miejsce w mistrzostwach powiatu – skok wzwyż

  • Katarzyna Miciak, kl. IIA

I miejsce w mistrzostwach powiatu – pchnięcie kulą

  • Joanna Włodarczyk , kl. IB.

II miejsce w mistrzostwach powiatu  - sztafeta dziewcząt 4x100 m

  • Julia Sachajczuk, kl. IB
  • Katarzyna Habetin, kl. IA
  • Katarzyna Miciak, kl. IIA
  • Natalia Garwoła, kl. IB

II miejsce w mistrzostwach powiatu – bieg na 100 m

  • Julia Sachajczuk, kl. IB

III miejsce w mistrzostwach powiatu - sztafeta chłopców

  • Andong Mu, kl. IA
  • Dawid Do, kl. IA
  • Krzysztof Karolak, kl. IIA
  • Bartosz Toczek, kl. IB

Szukaj

bip logo

 

EU EFS rgb 1